Гора Парашка
На горі Парашці замерз турист
На відносно невисокій бескидській горі Парашці
(1262 м) рятувальниками було знайдено
чоловіка без ознак життя

новини 21.01.2019
Його товариш перебував у критичному стані зі значними обмороженнями.

Як з'ясувалося, вони вчора рушили на гору, не маючи досвіду та спорядження. Товариші не змогли за світловий день добратися до населеного пункту.
Холодний морозяний вітер зробив свою лиху справу...

Під час рятувальної операції було залучено 10 рятувальників і дві одиниці техніки. Пошукові роботи були інтенсивними та добре спланованими, але на жаль...

Туристів знайшли о 03:10, у підніжжі гори Парашка. Чоловік, 1987-го року народження загинув. Інший турист, 1996-го року – вижив. Наразі його з обмороженням двох стоп доставили у Сколівську центральну районну лікарню.

Також, в ДСНС повідомляють, що 23-річний хлопець – мешканець Львова. Найближчим часом його переведуть в лікарню на вулиці Мазепи. Особа небіжчика встановлюється!
http://art-of-life.com.ua/
джерело фотографі
Радимо усім не шукати собі у високогір'ї лиху пригоду, бо в біду вскочити легко, а вискочити з неї дуже важко, особливо коли тією бідою є мороз і півтораметровий шар снігу.

Додатково усіх безпечних ми страшимо, як маленьких дітей, голодними вовками, які зграями бігають бескидськими верхами та лютими медведями, які пробудилися зі сплячки…