Виберіть місце відпочинку
Львівська областьІвано-Франківська областьЗакарпатська область

Зверніть увагу
Каталог / Львівська область / Славсько, Slavske /

ПРО СЛАВСЬКО (походження назви і т.д.)
Назва "Славське" пов'язана з київським князем Святославом Володимировичем, вбитим у 1015 р. братом Святополком . Могила Святослава знаходиться поруч зі Славським, над річкою Опір. Ця річка отримала назву після героїчного опору дружинників Захара Беркута татаро-монгольській орді Батия в 1241 р. Могила Захара Беркута знаходиться на вершині гори в с. Тухля близько Славського.

Природне розташування хребтів Бескидів та Горганів навколо Славського створило унікальний місцевий мікроклімат, який забезпечує постійну безвітряну погоду з великою кількістю снігових опадів зимою та стабільним утриманням снігу майже до квітня місяця. Влітку відкриваються прекрасні ландшафти з вічнозеленими хвойними лісами на схилах гір, які є запорукою проведення повноцінного відпочинку та оздоровлення.

Регіон Славського відзначається ідеальною екологічною чистотою, адже в радіусі приблизно 100 км. немає жодного промислового підприємства з шкідливими відходами.

Історія розвитку відпочинкового туризму та гірських видів лижного спорту в районі Славських Карпат почалася досить давно, ще в 18 ст., коли Галичина входила до складу Австро - Угорської імперії. В той час Славські гори і ліси належали австрійським підприємцям Гределю і Шмідту. Ними було збудовано велику кількість пансіонатів в яких відпочивали і лікувалися тисячі бажаючих з цілої Європи. Ще в 20-30 х роках 19 ст. в Славському були збудовані витяги та трампліни на горі Погар. На горах Погар та Ільза проводилися змагання з лижних видів спорту.

Та особливого розвитку Славське почало набувати в 1970-1980 роках. На схилах Славських гір було збудовано більше десяти сучасних витягів для гірськолижників, організовано кілька дитячих спортивних шкіл з гірських лиж. До кінця вісімдесятих років 20 ст. Славське перетворилося в основний гірськолижний центр колишнього Радянського Союзу. Тут проводилися щорічні чемпіонати СРСР та України, а також міжнародні змагання. В той час траси на схилах гори Тростян були поза конкуренцією в порівнянні з гірськолижними трасами інших регіонів СРСР. За короткий час на території Славського збудовано більше десяти комфортабельних готелів та баз відпочинку.

В часи незалежності України у зв'язку з ростом популярності гірських видів відпочинку та спорту, Славське заслужено перетворюється в гірськолижну "Мекку" України. Збудовано ще кілька сучасних витягів та готелів, багато готелів реставровано. На багатьох гірськолижних трасах працюють сніготрамбуючі машини, на горі Погар обладнане освітлення трас для нічного катання. Кожний готель забезпечений пунктами харчування та комфортними саунами.

Добре розвинуте транспортне сполучення Славського. Збудована сучасна залізнична станція, де зупиняються поїзди зі всіх регіонів України, а також із-за кордону ( Росії, Угорщини, Словаччини, Австрії ). Розвинута сітка пригороднього залізничного та автомобільного транспорту. На території селища зимою працюють більше десяти добре обладнаних прокатних пунктів гірськолижного спорядження, працюють магазини гірськолижного спорядження та аксесуарів, сервісні пункти для ремонту та підготовки гірських лиж.

В даний час в регіоні Славського в зимовий період одночасно може відпочивати до 5 тисяч любителів гірських лиж та інших зимових видів спорту. Можливості гірськолижних трас та витягів дають можливість всім любителям та спортсменам з гірських видів спорту повноцінно відпочивати і покращувати свою майстерність.
Пошук/Фільтр

Місце відпочинку:

Тип об'єкта:
Харчування:
Ціна з людини за добу:
від


Все про Славсько, Slavske
Славське карта (карта смт. Славське, львів славськ, львів славське, карта Славського)

Львівський напрямок: Розклад руху швидких поїздів, пасажирських поїздів та електропоїздів по залізничній станція Славське (Славсько/Славськ).

Ужгородський напрямок: Розклад руху швидких поїздів, пасажирських поїздів та електропоїздів по залізничній станція Славське (Славсько/Славськ).

Загалом про Славськ / Славсько / Славське

Тростян - Гірськолижні траси у Славську / Славському / Славське

Погар - Гірськолижні траси у Славську / Славському / Славське

Політехнік - Гірськолижні траси у Славську / Славському / Славське

Варшава - Гірськолижні траси у Славську / Славському / Славське

Захар Беркут - Гірськолижні траси у Славську / Славському / Славське

Славське рок фест, славське фестиваль, славське фест, славське рок, славськ рок, славський рок, славське рок фото, славськ фестиваль

Стаття "Гірськолижні траси снігом не зіпсуєш"

Сільський зелений туризм

ПРО СЛАВСЬКО (походження назви і т.д.)

СЛАВСЬКЕ ПРОКИДАЄТЬСЯ ВЗИМКУ

ХТО ВІДКРИВ ТРОСТЯН

СПРАВЖНІ ЛИЖНИКИ НЕ ТАНЦЮЮТЬ

КРИЇВКА В ДРОВАХ

Погода славсько (погода славськ, погода славське)


Ваша оцінка сайту?

Сподобався дизайн, оформлення сайту, якісне наповнення

Дизайн сайту не сподобався, але наповнення - якісне

Я не знайшов те, чого шукав, дизайн сподобався

Сайт не сподобався взагалі


Контакти
Icq:
90-90-18 [Bohdan]

Тел:
+38 (098) 642-10-16
+38 (067) 370-36-75
(з 10 до 18 год)


E-mail:

Статистика